58 380 15 96 info@grantera.pl

WEBINAR: Ścieżka SMART dla MŚP – podpisywanie umowy i rozliczanie dotacji

Pierwszy nabór przeprowadzony w ramach konkursu Ścieżka SMART dla przedsiębiorstw z sektora MŚP został rozstrzygnięty. W ramach tego naboru, pozytywną ocenę wniosku uzyskało jedynie 198  projektów na ponad 1500 złożonych. Wielkie gratulacje!

Natomiast z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa webinar zawierający praktyczne wskazówki co należy zrobić, by z sukcesem podpisać Umowę z Instytucją i bezpiecznie rozpocząć realizację projektu.

Zachęcamy do zapisu na webinar, zarówno jeśli realizowali już Państwo projekty w poprzednich perspektywach, jak i zaczynają Państwo przygodę z dotacjami. Podczas wydarzenia nie tylko opowiemy jak rozpocząć proces rozliczania dotacji, ale również przedstawimy jak proces rozliczania zmienił się w stosunku do starej perspektywy finansowej

Dzięki obecności na webinarze dowiedzą się Państwo m.in.:

  • jak wygląda procedura zawarcia umowy o dofinansowanie?
  • jak wygląda procedura rozliczania projektu?
  • jak przygotować postępowania ofertowe?
  • jak wygląda obsługa wniosku w systemie CST2021?
  • jak powinno się przygotować do kontroli projektu?
  • na czym polega zachowanie okresu trwałości?

Do kogo skierowany jest webinar?

Webinar skierowany jest do osób, które pozyskały dofinansowanie w ramach konkursu Ścieżka SMART przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Natomiast już teraz zachęcamy do zapoznania się z artykułem, który na pewno przyda się Państwu w pierwszym etapie realizacji projektu tj. podpisywania Umowy z Instytucją: https://grantera.pl/dokumenty-sciezka-smart/.

Jeśli Państwa projekt nie znalazł się wśród tych, które otrzymały dofinansowanie, przygotowaliśmy artykuł, który może Państwu podpowiedzieć co dalej: https://grantera.pl/nie-dostalem-dotacji/

Wsparcie w rozliczaniu dotacji - zachęcamy do bezpłatnej konsultacji.

Wypełniono formularz "KPO ARIMR - konsultacje"

Zapisz się na newsletter

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego przeze mnie adresu email w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Podziel się wiedzą

Skorzystaj z naszej pomocy

​Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Wyślij mail z zapytaniem -
skontaktujemy się aby omówić szczegóły.

zapytania@grantera.pl