58 380 15 96 info@grantera.pl

WEBINAR: Innowacja – czym jest i jak ją stworzyć?

Celem webinaru jest “odczarowanie” innowacji. Wyjaśnię na prostych przykładach, czym jest innowacja i jakie są jej rodzaje. Opowiem z mojego wieloletniego doświadczenia, jak można znaleźć pomysł na innowację i pokażę, jak to się w praktyce robi. 

Dwa lata temu napisałem na blogu Grantery artykuł Czym jest innowacja i jak ją stworzyć? Nie spodziewałem się wówczas, że trafi on na pierwszą stronę wyników wyszukiwania Google pod hasłem “innowacja” i będzie miał tysiące wyświetleń. Ten artykuł jest nadal bardzo popularny, co świadczy o zainteresowaniu innowacjami i zachęciło mnie do przygotowania webinaru na ten temat.

Innowacyjność jest bardzo pożądana w świecie biznesu. Firma, która ma w ofercie innowacyjne produkty ma przewagę nad konkurencją i może zwiększać zyski. Innowacyjność jest też nieodzownym aspektem projektów dofinansowanych ze środków unijnych. Praktycznie w każdym wniosku o dofinansowanie trzeba wykazać się innowacyjnością. Co więcej – w wielu konkursach wymaga się, by była to zaawansowana innowacja, będąca rezultatem prac badawczo-rozwojowych!

Być może to brzmi na trudne i skomplikowane ale w praktyce wcale nie musi takie być. Wystarczy zastosować odpowiednie metody kreowania i rozwijania innowacji. Jak to się robi (z pokazaniem konkretnych przykładów) opowiem na webinarze, który odbędzie się 22.02.2023 r. o godz. 11:00. 

Webinar jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszam!

Karol Bober

Masz innowacyjny pomysł i chciałbyś go wdrożyć? Umów się na bezpłatną konsultację z naszym Ekspertem, który odpowie na wszelkie pytania

Wypełniono formularz

Bądź na bieżąco z dotacyjnymi nowinkami i zapisz się do naszego newslettera

Bądź na bieżąco z aktualnościami

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego przeze mnie adresu email w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Zapisz się na newsletter

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego przeze mnie adresu email w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Podziel się wiedzą

Skorzystaj z naszej pomocy

​Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Wyślij mail z zapytaniem -
skontaktujemy się aby omówić szczegóły.

zapytania@grantera.pl