58 380 15 96 info@grantera.pl

100 mln zł dla MŚP – start Wzornictwa w MŚP dla Polski Wschodniej 

Wczoraj ruszył nabór w ramach konkursu Wzornictwo w MŚP dla Polski Wschodniej (Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej). Celem konkursu jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorstw z sektora MŚP w zakresie wykorzystania procesów wzorniczych, aby lepiej dostosować firmy do potrzeb, wymagań i oczekiwań klientów oraz zwiększyć atrakcyjność oferowanych przez nie produktów. W efekcie, małe i średnie przedsiębiorstwa, które skorzystają z kompleksowego wsparcia w zakresie wzornictwa, będą mogły osiągnąć większy sukces na rynku, zwiększyć swoją sprzedaż i osiągnąć wyższy poziom zysków.

 

Dofinansowanie można przykładowo otrzymać na:

  • zakup maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz ich instalację,
  • zakup oprogramowania,
  • usługi szkoleniowe,
  • skorzystanie z usług doradczych związanych z przeprowadzeniem audytu wzorniczego, opracowaniem i wdrożeniem strategii wzorniczej.

Konkurs skierowany jest do przedsiębiorstw z sektora MŚP prowadzących działalność gospodarczą na terenie Polski Wschodniej.

Budżet konkursu wynosi 100 mln zł. Maksymalna kwota dofinansowania nie może przekroczyć 3 mln zł i stanowi maksymalnie 85% kosztów kwalifikowalnych, co oznacza, że wkład własny wynosi minimum 15% wartości. 

Wnioski można składać od 9 maja do 29 sierpnia br. do godziny 16:00.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z artykułem wyszczególniającym inne konkursy dla Polski Wschodniej.
Harmonogram Polska Wschodnia

W razie wszelkich pytań, serdecznie zachęcamy do umówienia się na bezpłatną konsultację z naszym Ekspertem za pomocą poniższego formularza.

Wypełniono formularz

Zapisz się na newsletter

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego przeze mnie adresu email w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Podziel się wiedzą

Skorzystaj z naszej pomocy

​Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Wyślij mail z zapytaniem -
skontaktujemy się aby omówić szczegóły.

zapytania@grantera.pl