58 380 15 96 info@grantera.pl

Konferencja Wyzwania Robotyzacji – GRANTERA Partnerem wydarzenia

Już jutro, 13 czerwca odbędzie się Konferencja Wyzwania Robotyzacji 2023 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, której GRANTERA jest partnerem. 

 

Konferencja „Wyzwania Robotyzacji” została zorganizowana z pełną świadomością rozwoju nowych dziedzin technologii związanych z robotyzacją i automatyzacją procesów produkcyjnych. Celem wydarzenia jest stworzenie platformy dla przedstawicieli firm produkcyjnych, integratorów systemów, dystrybutorów robotów, instytucji odpowiedzialnych za kształcenie kadry przemysłu przyszłości oraz przedsiębiorstw, które pragną zwiększyć swój potencjał rozwojowy.

 

Po raz pierwszy na konferencji odbędą się dwa warsztaty. Blok II to zastosowanie wiedzy w praktyce. Firma igus specjalnie dla Państwa dostarczy maszyny, na których uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych.

Zaś drugi warsztat zostanie poprowadzony przez ekspertów z Arsys, RealWear oraz TeamViewer. Warsztaty umożliwią zapoznanie się z modułami aplikacji TeamViewer Frontline, okularami AR RealWear, platformą Realwear Cloud, czy aplikacją do tworzenia workflow – Frontline Creator. 

 

W trakcie wydarzenia będzie możliwość odbycia bezpłatnych konsultacji z naszym Ekspertem, który opowie Państwu o możliwościach dotacyjnych na robotyzację w przedsiębiorstwie.

 

Wykłady, debaty, warsztaty i liczne case studies – Nie mogą Państwo tego przegapić! 

Do zobaczenia!

 

Zapisz się

Zapisz się na newsletter

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego przeze mnie adresu email w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Podziel się wiedzą

Skorzystaj z naszej pomocy

​Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Wyślij mail z zapytaniem -
skontaktujemy się aby omówić szczegóły.

zapytania@grantera.pl