58 380 15 96 info@grantera.pl

Zapraszamy na webinar: Rusza nabór wniosków na poprawę energooszczędności firmy – 666 mln zł w ramach Kredytu Ekologicznego

24 maja zostanie ogłoszony konkurs Kredyt Ekologiczny. Z tej okazji, serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar, który odbędzie się 25 maja o godzinie 11:00. 

Wydarzenie zostanie poprowadzone przez Karola Bobera, Prezesa Zarządu Grantery, który jest Ekspertem w dziedzinie dotacji unijnych i posiada ponad 20 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu grantów.

Opowie o konkursie Kredyt Ekologiczny, na co można przeznaczyć dofinansowanie w ramach tego konkursu oraz o tym, że mimo słowa “kredyt” w nazwie jest to finansowanie bezzwrotne.

Kredyt Ekologiczny  jest finansowany z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG). O dofinansowanie ubiegać się mogą przedsiębiorstwa z sektora MŚP, small mid-caps oraz mid-caps. 

Dowiedz się czym jest Kredyt Ekologiczny i zwiększ efektywność energetyczną Twojego przedsiębiorstwa.

Serdecznie zapraszamy do zapisów, przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona.

Do usłyszenia!

Zapisz się na newsletter

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego przeze mnie adresu email w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Podziel się wiedzą

Skorzystaj z naszej pomocy

​Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Wyślij mail z zapytaniem -
skontaktujemy się aby omówić szczegóły.

zapytania@grantera.pl