58 380 15 96 info@grantera.pl

Webinar: Jak zwiększyliśmy o ponad 200% skuteczność wniosków w konkursie Szybka ścieżka

Co zrobić, aby otrzymać dofinansowanie w konkursie Szybka ścieżka? Jakie są kluczowe czynniki sukcesu? Czy jednostki naukowe odgrywają istotną rolę? Co kryje się pod pojęciem innowacji i jak stworzyć innowacyjny produkt?

 

Na te i wiele innych pytań odpowiemy na konkretnych, wziętych z praktyki przykładach na naszym webinarze już w najbliższą środę (10.02) o godzinie 14:00.

Opowiemy o ciekawych projektach naszych klientów, z jakimi wyzwaniami musieli się zmierzyć, a także podpowiemy jak otrzymać dofinansowanie i odpowiemy na pytania uczestników.

Wydarzenie skierowane jest do firm z sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Webinar poprowadzi Prezes Zarządu firmy doradczej Grantera, Karol Bober, który od prawie 20 lat wspiera przedsięwzięcia o charakterze innowacyjnym i badawczo-rozwojowym.

Karol prowadził ponad 200 projektów od etapu koncepcji poprzez pozyskanie finansowania, zarządzanie pracami B+R aż po komercjalizację ich wyników.

Podczas wydarzenia głos zabierze również nasz gość specjalny – Michał Ditrich, prezes firmy R&D Project świadczącej usługi z zakresu doradztwa technicznego i prowadzenia prac B+R.
Zapisz się na newsletter

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego przeze mnie adresu email w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Podziel się wiedzą

Skorzystaj z naszej pomocy

​Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Wyślij mail z zapytaniem -
skontaktujemy się aby omówić szczegóły.

zapytania@grantera.pl