58 380 15 96 info@grantera.pl

Webinar: FENG: Ścieżka SMART – konkretnie o dotacji, która zwiększy konkurencyjność Twojej firmy

Opis wydarzenia:

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy webinar, podczas którego omówimy najważniejsze aspekty związane z dotacją Ścieżka SMART, która może znacząco zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy. Dowiesz się:

  • Kto może ubiegać się o dotację?
  • Co można sfinansować z dotacji?
  • Jakie są maksymalne kwoty dotacji?
  • Jakie są terminy składania wniosków?

Podczas webinaru będzie możliwość zadawania pytań, co pozwoli na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące kwestie.

Dla kogo? Webinar dedykowany jest dla firm z sektora MŚP oraz dużych przedsiębiorstw.

Prowadzący: Karol Bober, Prezes Zarządu firmy doradczej Grantera, posiadający dwudziestoletnie doświadczenie w pisaniu wniosków o dofinansowanie, szczególnie w zakresie projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych.

Partnerzy wydarzenia:
Pracodawcy Pomorza – największa regionalna organizacja pracodawców w Polsce, działająca na obszarze województwa pomorskiego. Organizacja zrzesza blisko 1000 przedsiębiorstw o szerokim profilu działalności, w których zatrudnionych jest blisko 70,000 pracowników.

Interizon – Pomorski Klaster ICT stanowi platformę współpracy podmiotów z branży informatyki, telekomunikacji, elektroniki, automatyki i robotyki. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z najdynamiczniej rozwijających się klastrów sektora ICT w Polsce.

Rejestracja: Aby wziąć udział w webinarze, konieczna jest rejestracja. Zarejestruj się już dziś przez poniższy formularz lub klikając w LINK.

Do zobaczenia na webinarze!

Zapisz się na newsletter

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego przeze mnie adresu email w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Podziel się wiedzą

Skorzystaj z naszej pomocy

​Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Wyślij mail z zapytaniem -
skontaktujemy się aby omówić szczegóły.

zapytania@grantera.pl