58 380 15 96 info@grantera.pl

WEBINAR “Dotacje na inwestycje, czyli start Kredytu Technologicznego”

Dnia 10.03.2023 roku o godzinie 10:30 odbędzie się webinar pt. “Dotacje na inwestycje, czyli start Kredytu Technologicznego”. Skierowany jest do firm, które zastanawiają się m.in. nad:

  • budową hali produkcyjnej,
  • zakupem nowej linii produkcyjnej, 
  • maszyn i oprogramowania 

oraz czym tak naprawdę jest Kredyt Technologiczny i czy konkurs jest dla Państwa przedsiębiorstwa. Webinar zostanie poprowadzony przez Karola Bobera, Prezesa Zarządu Grantery. 

Podczas webinaru wyjaśnione będzie, że mimo, iż w nazwie występuje słowo “kredyt” to wcale nie oznacza, że jest to finansowanie zwrotne. Przedstawiona zostanie również kwestia wymogów jakie przedsiębiorstwo musi spełnić, aby móc ubiegać się o wsparcie w ramach tego konkursu. 

Ogłoszenie konkursu zaplanowane jest na 9 marca 2023 roku. Dla MŚP nabór wniosków startuje już 23 marca 2023 r. i potrwa do 31 maja br. Oznacza to, że czasu na przygotowanie wniosku jest mało. Wcześniejsze złożenie wniosku wiążę się z szybszym otrzymaniem decyzji o dofinansowaniu. 

Budżet w tym konkursie wynosi 578 mln zł. 

Serdecznie zachęcamy do udziału w webinarze poświęconym tematyce Kredytu Technologicznego, aby dowiedzieć się na czym on polega, czego dotyczy oraz dla kogo jest przeznaczony. 

 

Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Zapisz się na newsletter

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego przeze mnie adresu email w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Podziel się wiedzą

Skorzystaj z naszej pomocy

​Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Wyślij mail z zapytaniem -
skontaktujemy się aby omówić szczegóły.

zapytania@grantera.pl