Dnia 10.03.2023 roku o godzinie 10:30 odbędzie się webinar pt. “Dotacje na inwestycje, czyli start Kredytu Technologicznego”. Skierowany jest do firm, które zastanawiają się m.in. nad:
- budową hali produkcyjnej,
- zakupem nowej linii produkcyjnej,
- maszyn i oprogramowania
oraz czym tak naprawdę jest Kredyt Technologiczny i czy konkurs jest dla Państwa przedsiębiorstwa. Webinar zostanie poprowadzony przez Karola Bobera, Prezesa Zarządu Grantery.
Podczas webinaru wyjaśnione będzie, że mimo, iż w nazwie występuje słowo “kredyt” to wcale nie oznacza, że jest to finansowanie zwrotne. Przedstawiona zostanie również kwestia wymogów jakie przedsiębiorstwo musi spełnić, aby móc ubiegać się o wsparcie w ramach tego konkursu.
Ogłoszenie konkursu zaplanowane jest na 9 marca 2023 roku. Dla MŚP nabór wniosków startuje już 23 marca 2023 r. i potrwa do 31 maja br. Oznacza to, że czasu na przygotowanie wniosku jest mało. Wcześniejsze złożenie wniosku wiążę się z szybszym otrzymaniem decyzji o dofinansowaniu.
Budżet w tym konkursie wynosi 578 mln zł.
Serdecznie zachęcamy do udziału w webinarze poświęconym tematyce Kredytu Technologicznego, aby dowiedzieć się na czym on polega, czego dotyczy oraz dla kogo jest przeznaczony.
Serdecznie zapraszamy do zapisów!