58 380 15 96 info@grantera.pl

WEBINAR: Dotacje dla branży IT w 2024 roku

Zapraszamy przedsiębiorców z branży IT do udziału w naszym wyjątkowym webinarze, który odbędzie się 18 stycznia 2024 r. o godzinie 12:00. Podczas wydarzenia będą szczegółowo omówione różne źródła finansowania dla branży IT, podane zostaną praktyczne przykłady projektów informatycznych, które uzyskały dofinansowanie, a także podpowiemy,  z jakich dofinansowań mogą skorzystać Twoi klienci.

Dowiesz się, jakie dotacje będą dostępne w nadchodzącym roku, jak można je wykorzystać na pokrycie m.in. kosztów wynagrodzeń, zakupu hardware’u, oprogramowania czy kosztów międzynarodowej promocji.

Webinar ten będzie także okazją do zrozumienia kluczowych różnic między dostępnymi formami współpracy w projektach, takimi jak konsorcja i podwykonawstwo. Zapewnimy konkretne informacje, które pomogą Twojej firmie zdobyć finansowe wsparcie kluczowe dla sukcesu w nadchodzącym roku.

UWAGA! Podczas wydarzenia będzie okazja do wygrania cennej nagrody w zorganizowanym przez nas konkursie. 

Dla Kogo:

To wydarzenie jest stworzone z myślą o przedsiębiorcach zarządzających małymi, średnimi oraz dużymi przedsiębiorstwami w branży IT, którzy poszukują możliwości finansowania w celu dalszego rozwoju swojej działalności.

Jeśli zastanawiasz się:

  1. Jakie są możliwości na skorzystanie ze środków zewnętrznych?

Podamy konkretne rodzaje dofinansowania, kwoty i terminy.

  1. Jak być bardziej innowacyjnym, aby oferować klientom możliwie najlepsze rozwiązania z branży IT?

Opowiemy o konkretnych przykładach firm, które uzyskały dofinansowanie na projekty IT i podpowiemy też, gdzie można szukać inspiracji, aby zwiększyć poziom innowacyjności Twojej firmy.

  1. Czy z dotacji mogą skorzystać też moi klienci?

Podpowiemy, z jakich dotacji mogą skorzystać twoi klienci, którym dostarczasz swoje produkty/usługi.

To znak, że ten webinar jest dla Ciebie!

Partnerem wydarzenia jest Interizon – Pomorski Klaster ICT.

Rejestracja:

Rejestracja na webinar jest bezpłatna, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wymagane są zapisy. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji do zgłębienia wiedzy na temat dotacji dla branży IT w 2024 roku. Zarejestruj się już dziś, aby zrobić kolejny krok ku przyszłości pełnej innowacji i wzrostu!

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług doradczych zapraszamy do zapisania się na bezpłatną konsultację.

Zapisz się na newsletter

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego przeze mnie adresu email w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Podziel się wiedzą

Skorzystaj z naszej pomocy

​Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Wyślij mail z zapytaniem -
skontaktujemy się aby omówić szczegóły.

zapytania@grantera.pl