58 380 15 96 info@grantera.pl

Duży sukces projektu firmy Seargin w Ścieżce SMART – miejsce na podium!

NCBiR ogłosiło wyniki konkursu Ścieżka SMART dla dużych przedsiębiorstw. Selekcja była w tym naborze bardzo ostra – do dofinansowania wybrano tylko 28 projektów. Około 80% wniosków zostało odrzuconych. Niełatwo było odnieść sukces – ale mamy się czym pochwalić 🙂

Wśród beneficjentów jest firma Seargin z Gdańska, która przy wsparciu doradczym Grantery uzyskała rewelacyjny wynik – aż 23 punkty na 25 możliwych, co zapewniło firmie “miejsce na podium”, ponieważ tylko dwa inne wnioski uzyskały wyższą punktację.

Przedsięwzięcie dotyczy tematyki HR – a dokładniej wsparcia procesów rekrutacyjnych oraz rozwoju kariery pracowników z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji. System informatyczny wzmocni usługi firmy Seargin m.in. w zakresie budowania profesjonalnych zespołów IT na potrzeby projektów realizowanych przez klientów firmy. Seargin działa na kilku kontynentach, obsługując m.in. takie firmy jak Bosch, Orange, ABB czy Boeing.

Gratulujemy firmie Seargin i bardzo cieszymy się z tego sukcesu. Jest on dla Grantery tym bardziej ważny, że są to pierwsze wyniki konkursu Ścieżka SMART. Konkurs jest nowy,  wiele aspektów wymagało innego podejścia niż we wcześniejszych konkursach takich jak Szybka Ścieżka. Niemniej ten wynik pokazuje, że Grantera dysponuje odpowiednim know-how do przygotowywania bardzo dobrych wniosków w konkursie Ścieżka SMART.

Wypełniono formularz

Zapisz się na newsletter

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego przeze mnie adresu email w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Podziel się wiedzą

Skorzystaj z naszej pomocy

​Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Wyślij mail z zapytaniem -
skontaktujemy się aby omówić szczegóły.

zapytania@grantera.pl