58 380 15 96 info@grantera.pl

Seria cyklicznych webinarów pt. “Rusza nabór wniosków na poprawę energooszczędności firmy – 660 mln zł w ramach Kredytu Ekologicznego”

Z powodu obecnie trwającego konkursu Kredyt ekologiczny, zorganizowaliśmy dla Państwa serię automatycznych webinarów pt. “Rusza nabór wniosków na poprawę energooszczędności firmy – 660 mln zł w ramach Kredytu Ekologicznego”.

 

Harmonogram webinarów: 

1. 19.06 godzina 13:00 

2. 24.06 godzina 10:00 

3. 27.06 godzina 11:00 

4. 30.06 godzina 14:00 

5. 05.07 godzina 12:00

 * Zapisy na dole wpisu

Specjalnie dla Państwa utworzyliśmy, aż 5 terminów, tak aby każdy mógł wybrać dla siebie odpowiednią datę.

 

Budżet w tym konkursie wynosi 660 mln zł, a sam konkurs jest skierowany do przedsiębiorców z sektora MŚP, small mid-caps oraz mid-caps.

 

Wydarzenie zostanie poprowadzone przez Karola Bobera, Prezesa Zarządu Grantery, który jest Ekspertem w dziedzinie dotacji unijnych i posiada ponad 20 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu grantów.

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w webinarze poświęconym tematyce Kredytu ekologicznego, aby dowiedzieć się na czym on polega, czego dotyczy oraz dla kogo jest przeznaczony. 

 

Formularze zapisowe znajdują się poniżej, prosimy o zwrócenie uwagi na datę webinaru w formularzu.

Do usłyszenia!

Zapisz się na newsletter

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego przeze mnie adresu email w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Podziel się wiedzą

Skorzystaj z naszej pomocy

​Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Wyślij mail z zapytaniem -
skontaktujemy się aby omówić szczegóły.

zapytania@grantera.pl