58 380 15 96 info@grantera.pl

Gdzie można spotkać GRANTERĘ w maju?

Maj jest bardzo intensywnym miesiącem pod kątem organizowanych wydarzeń, na których nas nie zabraknie.

 

1. W dniach 9-11 maja odbędą się Największe Targi Automatyki Przemysłowej i Robotyki, czyli Warsaw Industry Automatica.

Jest to wydarzenie wywodzące się z Międzynarodowych Targów Przemysłowych – WARSAW INDUSTRY WEEK, które z dużym sukcesem od 5 lat odbywają się w PTAK AMBER EXPO. 

Ze względu na bardzo intensywny miesiąc, jedynie 9 maja będą mieli Państwo okazję do rozmowy z naszym Ekspertem – Kamilem Kowalikiem, który odpowie na wszelkie pytania. 

Grantera weźmie udział w tym wydarzeniu, a Ty?

 

2. 10 maja br. weźmiemy udział w Forum Przedsiębiorstw 2023 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. 

Na wydarzeniu poruszone będą tematy z zakresu: 

  • ekonomii – Jerzy Hausner, 
  • energetyki – Łukasz Mordasiewicz, 
  • gospodarki i kultury – Mikołaj Ziółkowski.  

Dowiedzą się Państwo jak podejmować decyzje w trudnych momentach, jak dbać o dobrostan zespołu oraz jak włamać się do mózgu swojej firmy.

Forum Przedsiębiorstw to prezentacje i wykłady, 3 bloki tematyczne, wyjątkowi goście, przestrzeń networkingowa i konsultacje z ekspertami w trzech obszarach:

  • fundusze unijne,
  • rozwój eksportu,
  • finansowanie specjalistycznych usług doradczych.

 

3. W dniach 24-25 maja weźmiemy udział w konferencji Inforshare. Jest to największe wydarzenie technologiczne i startupowe w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym weźmie udział ponad 6500 uczestników. 

Na tej konferencji można dzielić się swoją historią, wiedzą i doświadczeniem oraz realizować swoje pomysły. Sfera tematyczna obejmuje: trendy i wskazówki biznesowe, trendy i nowości w branży IT, trendy i strategie marketingowe, architekturę deweloperską, najnowsze narzędzia programowania, innowacje i rozwiązania AI (sztucznej inteligencji) oraz tworzenie aplikacji.

 

4. 30 maja br. odbywa się Konferencja ECO-ON w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Karol Bober, Prezes Zarządu Grantery, Ekspert w dziedzinie dotacji unijnych, z ponad 20 letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu i rozliczaniu grantów będzie prelegentem tego wydarzenia.

Motywem przewodnim Eco-ON jest propagowanie rozwiązań ekoefektywnych, energooszczędnych i prośrodowiskowych w zakresie budownictwa i przemysłu. 

To już piąta edycja tego wydarzenia, a w tym roku tematyką przewodnią jest finansowanie zielonych innowacji. 

Serdecznie zapraszamy do zapisów na to wydarzenie, w celu dowiedzenia się jak działają mechanizmy wsparcia finansowego transformacji energetycznej oraz skąd pozyskać odpowiednie finansowanie technologii ekoefektywnych.

Zapisz się…

Zapisz się na newsletter

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego przeze mnie adresu email w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Podziel się wiedzą

Skorzystaj z naszej pomocy

​Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Wyślij mail z zapytaniem -
skontaktujemy się aby omówić szczegóły.

zapytania@grantera.pl