58 380 15 96 info@grantera.pl

„Bony na innowacje” dla Małopolski

Innowacja to słowo-klucz, gdy rozpatrujesz możliwości rozwoju Twojej firmy i zyskania przewagi na rynku. Jednak co zrobić, gdy masz pomysł na rozwój swojej firmy, ale nie wiesz jak go zrealizować? Z pomocą przychodzą „Bony na innowacje” dla Małopolski.

Celem konkursu „Bony na innowacje” jest danie mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom (sektor MŚP) z Małopolski dostępu do wysokiej jakości usług badawczo-rozwojowych i proinnowacyjnych, dzięki zacieśnianiu współpracy z jednostkami naukowymi. Współpraca z jednostkami naukowymi to wielka szansa na dynamiczny wzrost firmy, gdyż świadczone przez nich wysokiej jakości usługi B+R umożliwiają wypracowanie innowacji, które znacząco usprawnią procesy produkcyjne oraz pomogą w opracowywaniu nowych lub ulepszonych produktów i usług.

 

Jak wygląda konkurs?

Konkurs podzielony jest na dwa etapy i aby wziąć udział w etapie II, należy w pierwszej kolejności pozytywnie przejść etap I:

Etap I – jego celem jest sfinansowanie zakupu od jednostki naukowej dla Twojej firmy usługi, która obejmuje opracowanie nowego lub ulepszonego wyrobu, usługi, technologii lub nowego projektu wzorniczego

Etap II – jego celem jest sfinansowanie wdrożenia w Twojej firmie innowacji opracowanej przez jednostkę naukową w pierwszym etapie konkursu. Dofinansowanie można przeznaczyć na zakup niezbędnych maszyn i urządzeń, a także licencji, patentów, know-how lub innych praw własności intelektualnej.

 

Co możesz zyskać?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP z województwa małopolskiego, możesz uzyskać wsparcie na zakup usług badawczo-rozwojowych, które zmodernizują Twój produkt lub proces produkcyjny, a następnie skorzystać z możliwości sfinansowania ich wdrożenia.

Łączna pula środków to 31,5 mln zł.

 

Do kiedy należy złożyć wniosek?

Termin naboru wniosków został zaplanowany na kwiecień 2021 r.

Udział w tym konkursie to wielka szansa na rozwój i zyskanie przewagi na rynku. Jeśli nie jesteś pewien czy to program dla Ciebie – zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie wątpliwości, a także zapewnimy profesjonalną pomoc w wypełnieniu wniosku. Połącz swój pomysł biznesowy z możliwościami świata nauki i przejdź na zupełnie nowy poziom innowacyjności!

 

Skontaktuj się z naszymi ekspertami:

📧 info@grantera.pl

☎ 790 229 792

Zapisz się na newsletter

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wskazanego przeze mnie adresu email w celach marketingowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Podziel się wiedzą

Skorzystaj z naszej pomocy

​Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!

Wyślij mail z zapytaniem -
skontaktujemy się aby omówić szczegóły.

zapytania@grantera.pl