Kategorie wiedzy: Finansowanie

Grantera spektrum
SPEKTRUM - dotacje na usługi doradcze dla pomorskich przedsiębiorstw
W ramach programu SPEKTRUM firmy mogą uzyskać 50% dofinansowania na doradztwo np. w zakresie pozyskania dotacji, opracowania biznesplanu, znalezienia korzystnych form finansowania inwestycji.
dotacje grantera
Kiedy warto brać dotacje?
W filmie Karol Bober (Prezes Zarządu firmy Grantera) przestawia sytuacje, kiedy warto oraz kiedy nie warto brać dotacji i dlaczego.
Ekspansja przez innowacje Grantera
Ekspansja przez innowacje na 3 przykładach
“Ekspansja przez innowacje” to regionalny program dotacyjny, z którego korzystają pomorskie firmy w celu zwiększenia swojej innowacyjności. Dofinansowaniem objęte jest m.in. opracowanie nowych produktów, usług i technologii oraz zakup usług budowlanych i maszyn.
rabat grantera
REGULAMIN PROMOCJI "KUPON RABATOWY 40% NA WYNAGRODZENIE WSTĘPNE ZA OPRACOWANIE WNIOSKU"
PARP ogłosiła właśnie ostatni w tym roku konkurs 3.3.3. “Go to Brand”. Nabór wniosków rozpoczyna się już 25.02., dlatego jak najszybciej poznaj jego główne założenia.
Harmonogram dotacji 2021
Dotacje w 2020 roku -zobacz harmonogram!
Rok 2020 jest ostatnim rokiem perspektywy unijnej 2014-2020. Pule dofinansowania przeznaczone na projekty badawczo-rozwojowe, inwestycyjne, na realizację nowych pomysłów oraz działania proeksportowe są wyjątkowo wysokie. Dodatkowo harmonogram ogłaszania konkursów zapowiada się bardzo obiecująco.
Lamp 3489395 1920
Sieć Otwartych Innowacji – ważne wsparcie dla firm z sektora MŚP
Ciągły rozwój oferty mikro, małych i średnich przedsiębiorstw to nie kwestia wyboru czy chęci. Podpowiadamy jak sfinansować innowacje dzięki funduszom europejskim.
Obrazek dotacji dla firm Bony na innowacje
“Bony na innowacje” - czyli podejmij współpracę z jednostką naukową!
“Bony na innowacje” - czyli podejmij współpracę z jednostką naukową! Twoja firma potrzebuje innowacji. Na pewno chciałbyś, żeby była to innowacja, która zdeklasuje konkurencję. Mógłbyś ją opracować samodzielnie we własnym centrum B+R, ale jeśli nie chcesz dokładać sobie pracy, rozważ inną możliwość. Zwróć się o pomoc do naukowców! Dzięki konkursowi “Bony na innowacje” dostaniesz na ten cel nawet 340 000 PLN!
Obszar roboczy 1 kopia 2
Rok 2019 rokiem dotacji - sięgnij po nie!
Rok 2019 jest przedostatnim rokiem perspektywy unijnej 2014-2020. Pule dofinansowania przeznaczone na projekty badawczo-rozwojowe, inwestycyjne, na realizację nowych pomysłów oraz działania proeksportowe są wyjątkowo wysokie. Dodatkowo harmonogram ogłaszania konkursów zapowiada się bardzo obiecująco...
Konkurs Badania na rynek dotacja unijna na rozwój produktów
Badania na rynek – czyli kolejne wsparcie dla innowacyjnych przedsiębiorców
Jako innowacyjny przedsiębiorca doskonale wiesz, że opracowanie innowacji w ramach prac B+R to tylko połowa sukcesu na drodze do nowego produktu w Twojej ofercie. I początek wielkiej inwestycji… Jak “bezboleśnie” przeprowadzić wdrożenie wyników prac B+R?
Trace 3157431 1920
Co to jest KIS (Krajowa Inteligentna Specjalizacja) i jak może pomóc w skutecznym uzyskaniu dotacji
Regulaminy większości konkursów w ramach budżetu pomocowego Unii Europejskiej, pozwalających na sfinansowanie prac badawczych, rozwojowych i innowacji (B+R+I) odnoszą się do KIS. Co zatem kryje się za tym tajemniczym skrótem? [...]