Kategorie wiedzy: Dotacje dla firm

Grantera spektrum
SPEKTRUM - dotacje na usługi doradcze dla pomorskich przedsiębiorstw
W ramach programu SPEKTRUM firmy mogą uzyskać 50% dofinansowania na doradztwo np. w zakresie pozyskania dotacji, opracowania biznesplanu, znalezienia korzystnych form finansowania inwestycji.
dotacje grantera
Kiedy warto brać dotacje?
W filmie Karol Bober (Prezes Zarządu firmy Grantera) przestawia sytuacje, kiedy warto oraz kiedy nie warto brać dotacji i dlaczego.
Ekspansja przez innowacje Grantera
Ekspansja przez innowacje na 3 przykładach
“Ekspansja przez innowacje” to regionalny program dotacyjny, z którego korzystają pomorskie firmy w celu zwiększenia swojej innowacyjności. Dofinansowaniem objęte jest m.in. opracowanie nowych produktów, usług i technologii oraz zakup usług budowlanych i maszyn.
wsparcie w infrastrukturę b+r przedsiębiorstw Grantera
350 mln zł to budżet przeznaczony na tworzenie lub rozwój centrów badawczo-rozwojowych w ramach konkursu “Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw”
Założeniem konkursu jest wsparcie w tworzeniu lub rozwoju centrów badawczo – rozwojowych u przedsiębiorców. Środki przeznaczane mogą być na aparaturę, sprzęt, technologie i inną niezbędną infrastrukturę, służącą tworzeniu innowacyjnych produktów i usług.
Granty na eurogranty- grantera
“Granty na eurogranty”, czyli jak uzyskać dofinansowanie na pokrycie kosztów usługi doradczej
PARP ogłosiła właśnie ostatni w tym roku konkurs 3.3.3. “Go to Brand”. Nabór wniosków rozpoczyna się już 25.02., dlatego jak najszybciej poznaj jego główne założenia.
Grantera Pierwsze kroki do uzyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich
Pierwsze kroki do uzyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich
W artykule znajdziesz informacje i praktyczne wskazówki od czego zacząć, by uzyskać dofinansowanie z Funduszy Europejskich.