fbpx

Kategorie wiedzy: Badania i rozwój

Zdjęcie z wpisu Szybka Ścieżka - dofinansowania na rozwój
„Szybka ścieżka” – czyli najlepsza droga do szybkiego rozwoju Twojej firmy!
Wreszcie jest! Nowy nabór do jednego z najlepszych konkursów dla innowacyjnych przedsiębiorców! „Szybka Ścieżka” – program Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, rusza już 1.04.! Jeśli masz pomysł na innowacyjny produkt, technologię lub usługę, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami tego konkursu.
Konkurs Badania na rynek dotacja unijna na rozwój produktów
“Badania na rynek” – czyli kolejne wsparcie dla innowacyjnych przedsiębiorców
Jako innowacyjny przedsiębiorca doskonale wiesz, że opracowanie innowacji w ramach prac B+R to tylko połowa sukcesu na drodze do nowego produktu w Twojej ofercie. I początek wielkiej inwestycji… Jak “bezboleśnie” przeprowadzić wdrożenie wyników prac B+R?
Obszar Roboczy 1
2.3.5. "Design dla Przedsiębiorców"
Wkrótce startuje program 2.3.5. Design dla przedsiębiorców. Jesteś ciekaw co i w jakich kwotach dofinansowuje? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule.
Woman 3126749 1280
Go to Brand - czyli (ostatnia w tym roku!) dotacja na promocję marki na rynkach zagranicznych
PARP ogłosiła właśnie ostatni w tym roku konkurs 3.3.3. “Go to Brand”. Nabór wniosków rozpoczyna się już 25.02., dlatego jak najszybciej poznaj jego główne założenia.
Trace 3157431 1920
Co to jest KIS (Krajowa Inteligentna Specjalizacja) i jak może pomóc w skutecznym uzyskaniu dotacji
Regulaminy większości konkursów w ramach budżetu pomocowego Unii Europejskiej, pozwalających na sfinansowanie prac badawczych, rozwojowych i innowacji (B+R+I) odnoszą się do KIS. Co zatem kryje się za tym tajemniczym skrótem? [...]
GameINN - wsparcie dla branży technologii i gier wideo
GameINN - wsparcie dla branży technologii i gier wideo
Fundusze unijne wspierają rozmaite działania o charakterze innowacyjnym. Dziś chcemy uświadomić lub przypomnieć producentom gier i technologii wideo, że ich działalność także jest ceniona przez organizatorów konkursów o fundusze europejskie [...]
Lamp 3489395 1920
Sieć Otwartych Innowacji – ważne wsparcie dla firm z sektora MŚP
Ciągły rozwój oferty mikro, małych i średnich przedsiębiorstw to nie kwestia wyboru czy chęci. Podpowiadamy jak sfinansować innowacje dzięki funduszom europejskim.
Boss 3385070 1920
5 sposobów, by przekonać eksperta, że Twój pomysł jest innowacyjny i dostać dofinansowanie
Chcesz dostać dofinansowanie na innowacje technologiczne? Zobacz, jakich argumentów o innowacyjności Twojego produktu użyć, by zwiększyć swoje szanse na sukes!
Obszar roboczy 1 kopia 4
Do do końca roku dostępna dotacja w ramach konkursu „Sieć otwartych innowacji”
Do końca 2018 roku możesz uzyskać dotację na zakup innowacyjnej technologii. To może być patent, licencja, prawa autorskie, know-how, wzory użytkowe.
Close Menu