fbpx

Archiwa: Wiedza

Zdjęcie z wpisu Szybka Ścieżka - dofinansowania na rozwój
„Szybka ścieżka” – czyli najlepsza droga do szybkiego rozwoju Twojej firmy!
Wreszcie jest! Nowy nabór do jednego z najlepszych konkursów dla innowacyjnych przedsiębiorców! „Szybka Ścieżka” – program Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, rusza już 1.04.! Jeśli masz pomysł na innowacyjny produkt, technologię lub usługę, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami tego konkursu.
Obszar roboczy 1 kopia 2
Rok 2019 rokiem dotacji - sięgnij po nie!
Rok 2019 jest przedostatnim rokiem perspektywy unijnej 2014-2020. Pule dofinansowania przeznaczone na projekty badawczo-rozwojowe, inwestycyjne, na realizację nowych pomysłów oraz działania proeksportowe są wyjątkowo wysokie. Dodatkowo harmonogram ogłaszania konkursów zapowiada się bardzo obiecująco...
Konkurs Badania na rynek dotacja unijna na rozwój produktów
“Badania na rynek” – czyli kolejne wsparcie dla innowacyjnych przedsiębiorców
Jako innowacyjny przedsiębiorca doskonale wiesz, że opracowanie innowacji w ramach prac B+R to tylko połowa sukcesu na drodze do nowego produktu w Twojej ofercie. I początek wielkiej inwestycji… Jak “bezboleśnie” przeprowadzić wdrożenie wyników prac B+R?
Obszar Roboczy 1
2.3.5. "Design dla Przedsiębiorców"
Wkrótce startuje program 2.3.5. Design dla przedsiębiorców. Jesteś ciekaw co i w jakich kwotach dofinansowuje? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule.
Woman 3126749 1280
Go to Brand - czyli (ostatnia w tym roku!) dotacja na promocję marki na rynkach zagranicznych
PARP ogłosiła właśnie ostatni w tym roku konkurs 3.3.3. “Go to Brand”. Nabór wniosków rozpoczyna się już 25.02., dlatego jak najszybciej poznaj jego główne założenia.
Trace 3157431 1920
Co to jest KIS (Krajowa Inteligentna Specjalizacja) i jak może pomóc w skutecznym uzyskaniu dotacji
Regulaminy większości konkursów w ramach budżetu pomocowego Unii Europejskiej, pozwalających na sfinansowanie prac badawczych, rozwojowych i innowacji (B+R+I) odnoszą się do KIS. Co zatem kryje się za tym tajemniczym skrótem? [...]
GameINN - wsparcie dla branży technologii i gier wideo
GameINN - wsparcie dla branży technologii i gier wideo
Fundusze unijne wspierają rozmaite działania o charakterze innowacyjnym. Dziś chcemy uświadomić lub przypomnieć producentom gier i technologii wideo, że ich działalność także jest ceniona przez organizatorów konkursów o fundusze europejskie [...]
startup
Nowa możliwość założenia Startupu w zasięgu ręki! Rusza program „Platformy startowe dla nowych pomysłów”
Wschodni Akcelerator Biznesu, którego animatorem jest Puławski Park Naukowo-Technologiczny, ogłosił nabór Startupów. Wystarczy dobry pomysł na produkt lub usługę [...]
Lamp 3489395 1920
Sieć Otwartych Innowacji – ważne wsparcie dla firm z sektora MŚP
Ciągły rozwój oferty mikro, małych i średnich przedsiębiorstw to nie kwestia wyboru czy chęci. Podpowiadamy jak sfinansować innowacje dzięki funduszom europejskim.
Boss 3385070 1920
5 sposobów, by przekonać eksperta, że Twój pomysł jest innowacyjny i dostać dofinansowanie
Chcesz dostać dofinansowanie na innowacje technologiczne? Zobacz, jakich argumentów o innowacyjności Twojego produktu użyć, by zwiększyć swoje szanse na sukes!
Close Menu