fbpx

Zapraszamy na śniadanie z funduszami unijnymi na 2019 – Warszawa

Podziel się
wiedzą

W jaki sposób można uzyskać pieniądze na rozwój firmy, eksport i promocję, opracowanie innowacji i projekty badawcze? Jak sfinansować zakup sprzętu, maszyn, oprogramowania? Jak wykorzystać środki unijne do założenia i rozwinięcia start-upu? Co kryje się pod pojęciem innowacji?
Na te i wiele innych pytań odpowiemy na konkretnych, wziętych z praktyki przykładach, na najbliższym spotkaniu “Śniadanie z Funduszami Europejskimi na 2019 rok” już 13.02.2019 o godzinie 9:30 w Business Link Astoria w Warszawie. Spotkanie skierowane jest do firm z sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz start-upów i osób planujących założenie start-upu.
Opowiemy o projektach naszych klientów, przedstawimy nowe konkursy, podpowiemy jak otrzymać dofinansowanie i odpowiemy na pytania uczestników.
W związku z kończącym się budżetem UE, a niektóre konkursy są ogłaszane po raz ostatni – warto się pojawić na spotkaniu, by tej ostatniej szansy nie stracić.


Agenda spotkania:
9:00-9:30 – rejestracja uczestników.
9:30 – 10:30 – BLOK I: “Praktycznie o funduszach unijnych na 2019 rok” – prowadzi CEO Granter, Karol Bober, ekspert z 16-letnim doświadczeniem w funduszach unijnych.
10:30 – 11:00 – BLOK II: Pytania i odpowiedzi do ekspertów Grantery, rozmowy kuluarowe przy poczęstunku w formie szwedzkiego stołu.


Serdecznie zapraszamy! Spotkanie jest bezpłatne.
Obowiązują zapisy przez portal Evenea https://835791-1.evenea.pl/

Podziel się
wiedzą

Skorzystaj z naszej pomocy

Proponowane artykuły

Close Menu